Samsung

Mobilní telefony Samsung

Samsung Electronics, přední výrobce digitálních obrazovek, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů, vstoupil na český trh v roce 2005. V současné chvíli je Samsung Electronics ČR, s. r. o. zastoupen v divizi audio video techniky, divizi informačních technologií, divizi domácích spotřebičů a divizi telekomunikací – mobilních telefonů.

Divize Audio Video techniky nabízí českým zákazníkům široké portfolio výrobků, jsou to především širokoúhlé plazmové, projekční, LCD obrazovky a televizory, které patří k nejžádanějším artiklům, zejména díky jejich vysoké kvalitě a špičkovému designu.

Podstatným a úspěšným segmentem jsou také designové MP3 přehrávače a domácí kina. Informační technologie Samsung patří mezi nejvyspělejší na světě, produkty z této řady pravidelně získávají prestižní ocenění odborných časopisů v ČR i v zahraničí.

Telekomunikace - mobilní telefony nabité moderní technologií. Mobilní telefony značky Samsung začala na trh v České republice zprostředkovaně importovat společnost již v roce 2002. Pro velký úspěch mobilních telefonů u českých zákazníků Samsung Electronics v roce 2006 převzal přímé zastoupení. Mezi hlavní přednosti, pro které jsou telefony Samsung tolik oblíbené, patří jejich funkce a nápaditý design podtržený vysokou kvalitou a moderními technologiemi. Mobilní telefony Samsung patří mezi prémiové značky mobilních telefonů na světě.